Pro více informací volejte
255 785 590

Dotační vzdělávání - zbývá několik posledních míst v jarních kurzech

28. 03. 2023

Nevíte, jak vyplnit a podat žádost, nebo veškeré Vaše pokusy končí neúspěchem? Anebo se potřebujete zorientovat ve veřejných zakázkách a výběrových řízeních? 

Přihlaste se do jarních kurzů Dotačního institutu.  

Naučíme vás napsat a podat dotační žádost i zadministrovat celý proces.

Na bezchybně napsané žádosti stojí váš úspěch – s praktickými znalostmi z kurzů Dotačního institutu se vyvarujete zbytečným chybám a dovede žádost k vytouženému konci.  

Dozvíte se, kdy je veřejná zakázka nutností a kdy ne. Kdy se zakázky řídí dle zákona a kdy podle dotačních pravidel. A především, jak se vyvarovat nejčastějším chybám.

Proč se zúčastnit kurzu 

  • Předáváme zkušenosti, které jsme nabrali během 15 let na trhu.
  • Školení je vhodné i pro začátečníky.
  • Po absolvování obdržíte certifikát.

Kdo vás kurzem provede 

  • Naši experti podali stovky žádostí a jejich úspěšnost dosahuje pravidelně 90 %. Nyní vám své know-how předávají na kurzech Dotačního institutu.  

Kdo pro vás kurzy připravuje 

  • Naše kurzy zvyšují výnosy firmám a jednotlivcům kvalifikaci. Jsme enovation. Máme tým více než 65 odborníků, který pomáhá s podáváním dotací i administrací projektů. Naše zkušenosti předáváme dál na kurzech.  

Více informací o Dotačním institutu

 

Domluvte si konzultaci

Kontaktujte naše dotační specialisty na 255 785 590 nebo na info@dotace-optak.cz. S projektem vám rádi poradí a najdou ten nejvýhodnější dotační titul pro vás.