Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci Chci vědět více
Pro více informací volejte
255 785 590

Digitalizujte výrobu i firemní procesy a buďte o krok dál před konkurencí

03. 08. 2023

Vyšší efektivita práce, snížení nákladů a hlavně vyšší konkurenceschopnost. To vše firmám přinesl trend digitalizace a automatizace, označovaný jako Průmysl 4.0. Pokud jste na tuto vlnu zatím nenaskočili, teď je správný čas.

 

Úspěch závisí na robotech i špičkovém softwaru

Zatímco v jednom podniku se stále kompletně spoléhají na manuální práci zaměstnanců a řešení administrativy v papírové podobě, ve druhém už sází na roboty, moderní informační systémy a stroje využívající nejnovější technologie. Hádejte, který z nich má větší šanci uspět na konkurencí nabitém trhu?

Automatizace a propojování výrobních procesů s nevýrobními vám ušetří pracovní sílu, ale také zlepší komunikaci napříč firmou. Nemluvě o inovacích pro zákazníky.

 

Využijte dotační výzvu Technologie 4.0

Na modernizaci strojů i softwaru ve firmě můžete využít dotační výzvu Digitální podnik – Technologie 4.0, která bude spuštěna letos na podzim.

Tato výzva je součástí operačního programu OPTAK a poskytne až 20 milionů Kč malým a středním firmám, které chtějí modernizovat a automatizovat výrobu, ale také zlepšit propojení výrobních a nevýrobních procesů. 

 

Klíčové informace o dotaci

  • Příjem žádostí: od 15. 10. 2023,
  • kdo může žádat: malé a střední podniky,
  • na co získáte dotaci: výrobní i nevýrobní stroje, informační systémy, software (vč. prvků Průmyslu 4.0).

Více o programu

 

Potřebujete se dozvědět bližší informace k této dotační výzvě?

Na podzim 2023 pořádame bezplatné semináře, kde máte jedinečnou příležitost dozvědět se aktuální informace nejen k dotační výzvě Digitální podnik - Technologie 4.0.

Máte-li zájem neotálejte, stačí si vybrat město a termín. 
 

Chci se registrovat na seminář

 

Domluvte si konzultaci

Neodkládejte s přípravou projektu a kontaktujte nás na info@dotace-optak.cz nebo nám zavolejte na 222 523 549 a domluvíme se na úvodní konzultaci.