Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci Chci vědět více
Pro více informací volejte
255 785 590

První zpráva měsíce září: Navýšení alokace dotační výzvy Marketing

01. 09. 2023

Malí a střední podnikatelé v ČR přestávají mít obavy z neúspěchu na zahraničních trzích. Klíčovým ukazatelem je stále rostoucího zájem a odvaha firem hledat cesty, jak rozšířit své podnikatelské aktivity i na dalších nových trzích

Mnoho firem začalo objevovat výhody využívání dotací a tento trend potvrzuje i vysoký zájem např. o dotační podporu na marketingové aktivity, které pomohou vstoupit malých a středním podnikům vstoupit na nové trhy.

Navýšení alokace výzvy Marketing

Ministerstvo průmyslu a obchodu aktuálně eviduje žádosti z dotační výzvy Marketing v celkové hodnotě nad 350 mil. Kč. Původně plánovaná alokace výzvy byla menší a to 250 mil. Kč. Kvůli velkému zájmu žadatelů o podporu na prezentaci firem na zahraničních výstavách a veletrzích se rozhodl původní alokaci navýšit.

Nová částka bude upřesněna po skončení příjmu žádostí. Pokud bude celková částka podaných žádostí dosahovat 500 mil. Kč, nejpozději však do 30. 10. 2023, příjem žádostí bude ukončen. 

 

Domluvte si konzultaci

Neodkládejte s přípravou projektu a kontaktujte nás na info@dotace-optak.cz nebo nám zavolejte na 222 523 549 a domluvíme se na úvodní konzultaci.